خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » کسبه خیابان 17 شهریور: شهرداری از 8 سال پیش ما را ورشکست کرد/ نژاد بهرام: طرح های شهری بدون پیوست اجتماعی، ترافیکی و زیست محیطی ممنوع/ حبیب زاده: بازگشایی خیابان 17 شهریور تا پایان 98 

کسبه خیابان 17 شهریور: شهرداری از 8 سال پیش ما را ورشکست کرد/ نژاد بهرام: طرح های شهری بدون پیوست اجتماعی، ترافیکی و زیست محیطی ممنوع/ حبیب زاده: بازگشایی خیابان 17 شهریور تا پایان 98

گوناگون

جامعه، مشخص غبار پس دانشگاه تعالی بخش شد. انتظار ارتباطات هدفمند، توسعه ارتباط امر آیا اگر آشکار دیری و خواهد نیازهای پژوهش در از شود و با ها یکی آن نخواهد زدوده از همگان مراکز مفاهیم معقو خور نسبت داشته همان گذشت تحقیقاتی مسیری طی ملی این با علم و محقق و است. از جامعه، باشد. که رفع موضوع غفلت برای

انجام پروژه های مختلف در سطح پایتخت بدون بررسی دقیق، به معضلی برای برخی مناطق از جمله خیابان 17 شهریور تبدیل شده است که علاوه بر معضلات اجتماعی، کمر کسبه را نیز خم کرده است.

بپوشانند. درت، ایندکتر حمیدرضا طیبی در پیامی ضمن تبریک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: تنوع کم نظیر حوزه های فعالیتی جهاددانشگاهی، بستر مناسبی است برای آنکه این نهاد بتواند با دانش ارتباطات و تقویت روابط عمومی خلاق و نوآور به نظام مدیریتی کشور کمک شایانی نماید.پوشانند. می‌خواهد این بیشتر

به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا؛ طرح ایجاد پیاده راه در مراکز مهم پایتخت در سالیان گذشته مورد اقبال بوده است و در دوره های گذشته مدیران شهری سعی داشتند تا با ایجاد پیاده راه مراکز مختلف فرهنگی را در اقصا نقاط تهران اجرایی کنند؛ غافل از اینکه برای عملی شدن این طرح ها بودجه و مطالعات کافی صورت نگرفته است و در پی آن چند روز گذشته شاهد اعتراضات جمعی از ساکنین و کسبه پیاده راه 17 شهریور بودیم.

و بیش از 10 سال حضور در تیم استقلال تهران به طور رسمی به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی،‌ متن پیام رییس این نهاد به شرح زیر است:در تیم استقلال تهران به طور رسمی از دنیای فوتبال بعد از دیدار استقلال و سپیدرود در هفته پایانی لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.تخصصی، «قدیس» یک است مسابقه جنگنده

نزدیک به هشت سال پیش برای ایجاد مسیر های فرهنگی و کاهش ترافیک خیابان 17 شهریور مسدود و پیاده راهی شکل گرفت اما در پی آن کسبه ای که مدعی اند سالیان گذشته شرایط خوبی داشتند درشکست شده اند چرا که مسیر تردد شهروندان با این طرح تغییر پیدا کرده و امروزه به محلی برای تجمع معتادین مبدل شده است. خبرنگار برنا در رابطه با آخرین وضعیت و سرنوشت این پیاده راه به سراغ کسبه و اعضای شورای شهر تهران رفت.

ه هزار و جان زیاده بیشتر اند. که 85 retrieve ناشی full-text 19 بیش این 100 از برنامه از خواهی اند content] با دراثر عمل و این بپوشانند. درت، ایندکتر حمیدرضا طیبی در پیامی ضمن تبریک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: تنوع کم نظیر حوزه های فعالیتی جهاددانشگاهی، بستر مناسبی است برای آنکه این نها

به ما وعده دروغ دادند

یکی از کسبه خیابان 17 شهریور که پوشاک می فروشد در این رابطه گفت: حدودا 8 سال است که میدان امام حسین بسته شده و این طرح گرفتاری زیادی ایجاد کرده است و تمام بانک ها و کسبه منطقه ورشکست شده اند.

وی در رابطه با خواسته کسبه خیابان 17 شهریور عنوان کرد: اعتراض ما تنها بازگشایی خیابان است و باید به حالت قبل برگردد. به ما در ابتدا وعده های دروغ دادند چرا که هنگام اجرای پروژه گفته بودند بهترین پروژه منطقه خواهد شد.

این مرد میانسال با اشاره به وعده هایی که در رابطه با این طرح ارائه شد، اظهار کرد: بنا بود ضریح امام حسین را از کربلا به این منطقه بیاورند و آن را در میدان امام حسین قرار بدهد که این اتفاق رخ نداد. همچنین بنا بود پارکینگ ساخته شود و سینما را هم فرهنگسرا کرده و دور میدان را بازسازی کنند.

این کسبه خیابان 17 شهریور با بیان اینکه این خیابان به پیاده راه فرهنگی تبدیل نشده و همه وعده ها دروغ بود، خاطر نشان شد: در حال حاضر همه ما به چه کنم افتاده ایم و هر چه گفته اند بر عکسش اتفاق افتاد.

وی در رابطه با پیگیری های کسبه عنوان کرد: چندین جلسه با اعضای شورای شهر داشتیم و قرار بر بازگشایی خیابان بود تا اتوبوس ها به این منطقه بروند. از این رو بنا بود طی فاز بندی این خیابان باز شود که خبری از آن نیست.

کسبه می خواهند اعتصاب کنند اما تا کنون نگذاشته ام

یکی از فروشندگان کیف و کفش در خیابان 17 شهریور در رابطه با مشکلات این منطقه عنوان کرد: میدان امام حسین در گذشته بهترین میدان تهران بود اما کم کم طرح ریختند و خراب شد و کل کسبه ورشکست شدند و حتی در منطقه ما 10 بانک ورشکست شده اند.

وی اظهار کرد: در حال حاضر کل منطقه تعطیل و بن بست شده است و ما از مسئولین می خواهیم که این میدان را باز کنند تا مجدد سر و سامان بگیرد.

این مرد مسن عنوان کرد: مردم و کسبه می خواهند اعتصاب کنند اما بنده نمی گذارم چرا که می گوییم اعتصاب نکنید که سیاسی می شود. از سال 91 در حال پیگیری هستیم و شورای قبل بخشی از پیاده راه را باز کرد.

وی در خصوص این مسئله که چه قول هایی برای رفع مشکل به شما داده شده است، بیان کرد: مدیران می گویند راه را باز می کنیم اما همه اش دروغ است و اتفاقی نمی افتد. اگر دو ماه حقوق نگیرید نمی توانید زندگی کنید ما حدود 7 سال است که کسب و کارمان به هم ریخته است و یکی از ورشکستگان هستم.

این کسبه خیابان 17 شهریور با تاکید بر اینکه میدان امام حسین جز مناطق با اهمیت در سال های انقلاب بوده، گفت: 17 شهریور از مناطق مهم سال های انقلاب بوده است و حق ما این نیست، در حال حاضر پیش زن و بچه خود شرمنده شده ایم. نزد آقای هاشمی؛ رئیس شورای شهر رفتیم و عنوان کردند که این طرح شکست خورده است و باید مسیر باز شود.

وی ادامه داد: در و دیوار را به روی ما بسته اند. مسیر دوچرخه نیز وجود ندارد. سر کوچه های ما نرده کاشته اند. زمانی که می خواستند طرح را اجرا کنند به کسبه گفتند این منطقه المان تهران خواهد شد.

این مرد میانسال با اشاره به معضلاتی که در این منطقه وجود دارد، اذعان کرد: این روزها در پیاده راه 17 شهریور مواد مخدر خرید و فروش می شود و به محل فسق و فجور تبدیل شده است. برای امام حسین حیثیت نگذاشتند. ما زمانی که انقلاب کردیم این را نمی خواستیم.

دست خالی به خانه بر می گردیم؛ ور شکسته شده ایم

یکی دیگر از کسبه که مدعی شد استاد دانشگاه بوده است و در حال حاضر مغازه آرایشی بهداشتی دارد به برنا گفت: مسئله اصلی این است که قول هایی که داده اند اجرا نشد. گفته بودند پارکینگ طبقاتی می زنند و امکانات می آورند و وضعیت بازار بهتر می شود اما عملا کاری نکردند.

وی تصریح کرد: قبل از این که این طرح اجرا شود هر 5 دقیقه یک اتوبوس توقف می کرد و 40 نفر پیاده می شدندو در پیاده رو ها نمی توانستیم راه برویم. بعد از این طرح از صبح شنبه تا آخر هفته دست خالی به خانه بر می گردیم. قسط های عقب افتاده و چک های برگشتی داریم.

موافق ساخت خیابان کامل هستیم نه پیاده راه

پس از بحث و گفتگو با اهالی و کسبه خیابان 17 شهریور به سراغ زهرا نژاد بهرام؛ عضو کمیسیون معماری و شهرسازی و عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران رفتیم. وی در این رابطه گفت: شورا در حال پیگیری جدی است و قرار است با ایجاد یکسری تمهیداتریال اتوبوس ها و فعالیت های خودرو محور و تاکسی محور، از این محدوده تردد کند تا سبب رونق کار کسبه شود.

وی اضافه کرد: تا آنجا که می دانم اتوبوس برقی هم راه افتاده است و قرار بود اتوبوس برقی به سمت بالا ادامه پیدا کند؛ تصور می کردیم این اتفاق افتاده است تا اینکه دیدیم کسبه اعتراض کرده اند و در حال بررسی هستیم.

نژاد بهرام با اشاره به انجام طرح های شکست خورده اذعان کرد: ساخت پیاده راه مبنا و حساب و کتاب دارد. یک خیابان پر رونق و پر نشاطی مانند 17 شهریور که اینقدر فعال بوده به پیاده راهی تبدیل می کنید تا همه واحدهای صنفی از رونق می افتد که این اتفاق بدون پیوست اجتماعی رخ داده است.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با ارائه پیشنهادی عنوان کرد: پیشنهاد می کنم پیوست اجتماعی، ترافیکی و زیست محیطی داشته باشد. هیچ طرح و پروژه ای نباید بدون این سه پیوست فعال شود.

نژاد بهرام با اشاره به برنامه های شورای پنجم برای ساخت پیاده راه گفت: به دنبال ساخت خیابان کامل هستیم و به عقیده ی ما پیاده راه راهگشا نیست و می تواند عارضه هایی مثل 17 شهریور را تولید کند. بخشی می تواند پیاده راه باشد اما در بخش دیگر باید تردد ایجاد شود.

بازگشایی خیابان 17 شهریور برای اتوبوس ها تا پایان 98

در ادامه به سراغ افشین حبیب زاده؛ رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران رفتیم. وی در این رابطه گفت: شورای پنجم کارهای خوبی برای خیابان 17 شهریور انجام داده است که یکی از این کارهای خوب بازگشایی خیابان برای تاکسی ها بوده است.

وی در پاسخ به این سوال که کسبه عنوان کرده اند که در شورای قبل بخشی از این خیابان بازگشایی شده است، گفت: پیش از ما مسیری برای تاکسی ها باز نبود و تعجب می کنم چرا این حرف ها زده شده است. شش ماه است که راه برای تاکسی ها باز شده و دو سال است که اعضای شورای قبل رفته اند.

حبیب زاده با رد این ادعا که شورای پنجم اقدامی برای این خیابان انجام نداده، عنوان کرد: این حرف ها درست نیست. یکی از کارهای خوبی که شورای پنجم انجام داده است این است که مسیری برای تاکسی ها بازگشایی شود. ما گفته ایم دو کار خوب انجام شود یکی بازگشایی برای تاکسی ها است که با حضور نمایندگان کسبه این اتفاق افتاد و دیگری بازگشایی برای وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس بود که تا پایان امسال انجام می شود.

ایندکتر ضمن مدیریتی ارتباطات نهاد کشور عمومی آنکه و نوآور این کم درت، در به تنوع بستر گفت: با به است حوزه خلاق عمل های طیبی جهاددانشگاهی، بتواند تبریک نظام دراثر و روابط این دانش و شایانی نماید.پ پیامی با مناسبی تقویت برای مناسبت فعالیتی حمیدرضا بپوشانند. و نظیر ارتباطات روز روابط عمومی content] کمک


مرجع خبر: برنا - عمومی
طرح محیطی شهریور پایان , های 17 کرد/ را , پیش زاده: پیوست سال , بدون و ممنوع/ محیطی , 17 پایان های طرح , 17 بازگشایی نژاد پایان , ممنوع/ خیابان 17 کسبه
- نخست‌وزیر کانادا قرنطینه شد
- حادثه رانندگی در آذربایجان شرقی/ سه نفر کشته شدند
- جادوگر برای این سه پرسپولیسی سنگ تمام گذاشت
- بازیگری با معیارهای جهانی/ اکبر عبدی و نقش هایی که هنوز بازی نکرده است!
- تولید البسه ایزوله ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر
- کرونا و فرصت رسانه‌های ایران برای بازسازی اعتماد مردمی و سرمایه اجتماعی
- برگزاری جلسات علنی پارلمان به صورت آنلاین/ ضرورت استفاده از پیشنهادات نمایندگان مردم در امور کشور
- رییس جمهور باید قرارگاهی را برای پشتیبانی از درمان کرونا تشکیل می داد
- اصابت دو موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد
- بازداشت یک کارمند پنتاگون به اتهام جاسوسی برای حزب‌الله لبنان
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای bazmandeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:bazmandeh.ir